Hakkımızda

 

Kurumsal

Şirket

Gıda sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, olarak verdiğimiz hizmetlerde kalite, güvenirlik ve fiyat politikası ile tüketicilerin birinci tercihi olmak, profesyonel kadromuz ve modern ekipmanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet vermek önceliğimizdir. Üretim aşamasında hijyen ve mümkün olduğunca doğal yöntemler kullanılmaktadır. Firmamız, yerli malı üretim, satış ve kullanımını yaygınlaştırmak, halkımızın kaliteli ürün ve ürünlerde buluşmasını sağlamak, varlığını sürdürmek ve bu satış politikasını benimsemek amacını gütmektedir. Kaliteli tohum kullanarak yapmış olduğumuz, sözleşmeli ekimlerimizde geniş bir ziraat ekibi ile ürünler fabrikadan sevk edilmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz sürdürülebilir kalite ile sürekli daha ileriye giderek standartlarımızı arttırmaktır.

Vizyonumuz Ülkemizin tamamında bütün vatandaşlarımıza Özkabağ kalitesini tattırmaktır.

Şirket Politikası

Daima en iyiye ve en güncel teknolojilere uygun hareket ediyor bu politikamızı siz değerli müşterilerimize ürünlerimizde hissettiriyoruz.

Kaliteden asla ödün vermeyen sürekli müşteri memnuniyeti ön planda tutan ve bu doğrultuda kurumsallaşmamızı sürdürüyoruz.

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi turşu çeşitlerini üretmeyi ilke edindik. Varlığınız için teşekkür ederiz.

Phone: (0322) 445 25 56

    Fax: (0322) 445 25 56

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizden Kareler