Adanada Özkabağ Turşu ve Adasan Markası

Ülkemizde sofralarda geçmişten bugüne bir gelenek haline gelen turşunun kıymet ve önemini bildiğimiz için bu sektörde en iyisi olmak için hizmet veriyoruz. Turşu toplumumuz tarafından neredeyse her öğünün yanında tüketilen ve damak lezzetine hitap eden bir yiyecektir.

Tek bir sebzeden olduğu gibi birden çok sebze ile yapılmaktadır. Turşu için seçilen malzemelerin seçilmesi yapılması kadar büyük önem taşır. İtinasız seçilen ve kalitesiz sebzeden yapılan turşu damak tadına hitap etmeyecektir. Bu sebeple turşu yapımında en kaliteli sebzeyi seçerek en lezzetli turşuyu yapmayı hedeflemek daha doğru olacaktır.

Günümüzde her ne kadar eski nene yada annelerimizin yaptığı gibi turşular yapılmasa da çeşit artmış ve lezzetlerde iyiye doğru değişimler olmuştur. Hazır turşu dediğimiz turşu yapım sektörü doğmuştur. Bu sektör eski turşu yapım tarzından ve lezzetinden uzaktır ama lezzet noktasında başarıyı sağlamıştır. Sebzelerin tek tek turşusunu yaptığı gibi karışık turşu alanında da lezzet konusunda kendini ispatlamıştır. Turşunun faydalarını kaliteli turşular sayesinde görürsünüz. Turşu tansiyonu düşürür. Bunamayı geciktirir. Bağışıklığı güçlendirir. Mineral ve vitamin deposudur. Kalp ve damar hastalıkları için birebirdir. Lezzet olarak bu turşu türlerine örnek vermek gerekir ise ; Biberiye turşu, Süs biberi turşusu, Türlü turşu, Salatalık turşusu, Karışık turşu gibi turşu türleridir. Türkiye’de birçok firma hazır turşu sektöründe bu işi yapmakta ve başarı sağlamakla beraber başarısız olmuş ve istenilen lezzeti yakalayamamıştır.

 

Adana turşu firmaları kategorisinde ve Adana merkezli olan Adasan Konserve ve Turşu kendi markaları olan  “Özkabağ turşuları ile damak tadına hitap etmiş ve kendi bölgesi dışında birçok bölgede kendisini lezzet konusunda ve turşu çeşitleri ile sevdirmiş ve beğenilmiştir.

 

Salatalık Turşusu PNG

Adasan Konserve olarak:

  • Adana toptan turşu
  • Adana turşu üreticisi
  • Adasan konserve
  • Özkabağ turşu

gibi hizmetler vermekteyiz.

Önceliği ve önemi öncelikle kalite ve güvenirliliğe vermiş olan Özkabağ turşuları bu ilkesi doğrultusunda hareket ettiği için bu lezzet başarısını yakalamış ve sürdürmektedir. Anne ve ninelerinizin lezzetlerini sofralarınızla ve damaklarınızla buluşturmanın sevincini taşıyor ve bu aşkla çalışmalarımıza  devam ediyoruz.

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi turşu çeşitlerini üretmeyi ilke edindik. Varlığınız için teşekkür ederiz.

Phone: (0322) 445 25 56

    Fax: (0322) 445 25 56

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizden Kareler