Sofralarımız ile buluşan ve neredeyse her yemeğin yanında damak lezzetimizin vazgeçilmezi o eşsiz yiyecek turşunun ta kendisidir. Turşunun yapılması çok uzun yıllara dayanır eski dönemlerde sadece belli sebzelerden olsada günümüzde turşu yapılan malzeme sayısı artmıştır. Turşu çeşidi çoğaldıkça sofralarda ki lezzet artmış ve kişiler istediği turşu çeşidini sofraları ile buluşturmuşlardır. Turşunun çeşidi artmış olsada hijyenik olması ve doğru yapılması da bir o kadar önemlidir. Temiz şartlar altında yapılmayan turşu çabuk bozulacağı gibi damak tadımızı bozacak ve hazır turşulara karşı bir ön yargı oluşmasına sebep olacaktır. Eski yapım turşulara göre hazır yapılan turşular daha lezzetli olmaktadır. İtina ile yapılan hazır turşular sebzelerin doğru zamanda toplanması ve olgunlaşma sürecinin ne eksik ne de fazla olmasından kaynaklıdır.

Ülkemizde sofralarda geçmişten bugüne bir gelenek haline gelen turşunun kıymet ve önemini bildiğimiz için bu sektörde en iyisi olmak için hizmet veriyoruz. Turşu toplumumuz tarafından neredeyse her öğünün yanında tüketilen ve damak lezzetine hitap eden bir yiyecektir.

Hakkımızda

Yılların verdiği tecrübe ile sizlere en iyi turşu çeşitlerini üretmeyi ilke edindik. Varlığınız için teşekkür ederiz.

Phone: (0322) 445 25 56

    Fax: (0322) 445 25 56

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bağlantılar

Bize Ulaşın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizden Kareler